ביקורים במכון ויצמן

הביקור בקמפוס משלב חוויה של מדע, טכנולוגיה וחדשנות לצד מורשת, תרבות וציונות. הביקור נערך בשלוש תחנות בקמפוס היוצרות חוויה מרתקת: מרכז המבקרים על-שם לוינסון, בית ויצמן וגן המדע על-שם קלור. 
 

מרכז הכנסים על-שם דוד לופאטי

The Levinson Visitors Center

מרכז המבקרים על-שם לוינסון - מרכז מבקרים אינטראקטיבי חדשני ומרתק

 
במרכז המבקרים החדש של מכון ויצמן למדע, הממוקם במרכז הכנסים על-שם דוד לופאטי, מוזמנים המבקרים למסע בעקבות הסקרנות - אל העתיד. במהלך הביקור האורחים יתנסו בהפעלת תחנות אינטראקטיביות המאירות את עולמם המרתק של המדענים, המרחיבים את גבולות הידע האנושי, חושפים את סודות הטבע ומפענחים את צפונות היקום. בהמשך הביקור מוקרן במקום מיצג מולטימדיהמרהיב באמצעות טכנולוגיות מתקדמות.
 

שעות הפעילות א'-ה' 9:00-16:00

  • גן המדע פתוח גם בימי שישי לקבוצות וימי הולדת בתיאום מראש וביום שבת לקהל הרחב
  • הביקור הינו בתיאום מראש בלבד בטלפון או אימייל: 08-9344500/4499 | Visitors.center@weizmann.ac.il
  • הביקור בקמפוס נערך בעברית ובאנגלית.
  • המעבר בין המתחמים – באמצעות רכב הקבוצה.
  • בבית ויצמן ובגן המדע יש Audio Guide למבקרים בודדים בשפות עברית ואנגלית. בעתיד גם בשפות רוסית וערבית.

 בית ויצמן

Weizmann House

בפאתי קריית המכון, על גבעה רמה, מתנשא ביתו של ד"ר חיים ויצמן, הנשיא הראשון של מדינת ישראל, ומייסדו של מכון ויצמן למדע. הבית, פרי עיצובו של האדריכל היהודי הידוע אריך מנדלסון, נבנה בשנים 1937-1936. המבקרים בבית מוזמנים לצפות בסרט קצר "מלך ללא ממלכה", המתאר את חייו ופועלו של ד"ר חיים ויצמן בתולדות המדע והציונות.
 
יש לתאם ביקורים מראש: 08-9344499
 

למידע נוסף  >>

 

 


 

גן המדע על-שם קלור

 

רוצים לעשות גלים? להתנדנד על הירח? להעלות מים ברגלים? לראות קשת בענן היוצרת עיגול שלם? בגן המדע על-שם קלור תוכלו לעשת את כל אלה ואפילו יותר. בגן פועלים קרוב למאה מוצגים אינטראקטיביים המאפשרים לכל מבקר לחוש וללמוד על תופעות טבע שונות.

 

 

שתף